جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷  |  Friday, 15 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۷۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۳ - ۰۴ مهر ۱۳۹۶
سولماز حصاری انتخاب کرد که کم کار باشد.
سولماز حصاری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، در خصوص فعالیت های فعلی خود گفت: یک قرار داد جدید بسته ام که بعد از عاشورا و تاسوعا قرار است خبر این کار در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. البته دو الی سه سریال آماده پخش نیز دارم. 


روزهای شلوغ سولماز حصاری از تلویزیون تا سینما

وی در خصوص کم کاری چند سال گذشته خود نیز گفت: شخصا ترجیح دادم کمی کم کار باشم، میخواستم فاصله ای بین کارهایم باشد و به دنبال پیشنهاد و پروژه های سینمایی بودم البته در آن زمان چند کار پیشنهاد شد متاسفانه به دلیل ضعیف بودن و کیفیت پایینی که داشتند در آن ها حضور پیدا نکردم. 

حصاری ادامه داد: در حال حاضر هم چند کار پیشنهاد شده است و هم زمان سه کار سینمایی نیز پیشنهاد شده است که در حال رایزنی هستیم که آیا می توانم همزمان کار کنم یا خیر.

او تاکنون نقش اول سریال هایی همچون : ” سرگشته "به کارگردانی محمدحسین حقیقی ” زیگزاک ” به کارگردانی فریدالدین نیک جو ” آینه درون ” به کارگردانی هادی رمضانپور وهمکاری در سریال های :” سراب ” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و ” بوی باران ” به کارگردانی حسین تبریزی فعالیتهای سینمایی (۳۵ میلیمتری ) : ” ارتباط خانوادگی ” کاری ازنادر مقدس ” فرزند خوانده ” به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و ” متل قو ” اثر مسعود نوابی از دیگر آثار او به عنوان بازیگر میباشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد
برنامه مدیا با اجرای لاله صبوری

چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد

۲۲:۰۰  -  ۱۳ بهمن ۱۳۹۷