شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۷۷۱
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۰۷ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
 دیباچه: نمایش کمدی " افسانه ببر " که با استقبال بسیار خوب مخاطبین روبرو شده به دلیل آسیب دیدگی تک بازیگر این اثر،هدایت هاشمی فقط برای یک روز اجرا نخواهد شد.


دیباچه- افسانه ببر اصل

به گزارش دیباچه: نمایش کمدی «افسانه ببر» که با استقبال بسیار خوب مخاطبین روبرو شده به دلیل آسیب‌دیدگی تک بازیگر این اثر؛ هدایت هاشمی فقط برای یک روز اجرا نخواهد شد.

هادی عامل؛ طراح و کارگردان نمایش ضمن اعلام این خبر افزود: متاسفانه طی یک اتفاق ناگهانی هدایت هاشمی تک بازیگر نمایش ما دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر و صورت شده است که به صلاح‌دید پزشک معالج باید حداقل 24 ساعت استراحت کافی داشته باشد به همین منظور مجبور هستیم اجرای نمایش را فقط برای روز چهارشنبه 19 خرداد تعطیل کنیم تا هدایت هاشمی بتوانند با استراحت کافی از روز پنجشنبه دوباره بر روی صحنه حاضر شود.

کارگردان این نمایش ضمن عذرخواهی از مخاطبینی که برای روز چهارشنبه 19 خرداد بلیت تهیه کرده‌اند گفت: اجرای نمایش از روز پنجشنبه دوباره ادامه خواهد داشت و خوشبختانه تا به این‌جا نیز با استقبال بسیار خوبی روبرو شده‌ایم و همین استقبال باعث شد اجرای نمایش در ماه رمضان تمدید شود و ما بعد از زمان افطار نیز پذیرای حضور مخاطبین باشیم.

هادی عامل افزود: اجرای نمایش افسانه ببر پنج سال پیش نیمه تمام باقی ماند و همین موضوع انگیزه‌ای بود برای اجرای مجدد این اثر در فضایی جدید که به لطف خدا مورد توجه نیز قرار گرفته است و تا به امروز تقریبا عموم مخاطبینی که به تماشای نمایش آمده‌اند از کیفیت اجرای اثر رضایت داشته‌اند و در کنار اطلاع‌رسانی خوبی که داشتیم، تماشاگران نیز دیدن اثر را به دیگر علاقه‌مندان پیشنهاد کرده‌اند که همین دلیل باعث شده مخاطب بیشتری مشتاق دیدن نمایش «افسانه ببر» شود.


نمایش کمدی «افسانه ببر» اثر داریوفو و با ترجمه فرشته قاسم‌پور در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 22:15 در مجموعه تئاتر باران بروی صحنه رفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹