شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۸۲۳
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۰۷ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
فیلم «پایان رویاها» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی طالبی تا اواخر اسفند سال جاری در منطقه‌ شیرگاه استان مازندران کلید خواهد خورد.

دیباچه:

محمدعلی طالبی گفت: با کمک‌های مهدی ارگانی رییس هیأت مدیره، علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل و مناف یحیی‌پور معاون تولید کانون موفق شدیم این فیلم را به مرحله پیش تولید برسانیم. دکورها در حال آماده‌سازی است. سناریو بازنویسی شده و تا اواخر سال کار را کلید خواهیم زد.

دیباچه- محمدعلی طالبی
این کارگردان با سابقه سینمای کودک ادامه داد: بخش زیادی از تصویربرداری این فیلم که لوکیشن آن در شمال ایران در یک منطقه‌ای به نام شیرگاه که فضایی سرسبز دارد، در فروردین ماه انجام خواهد شد.

طالبی در ادامه افزود: این فیلم در مورد کودکی است که در زندگی‌اش دچار مشکلی می‌شود و بینایی‌اش را در مقطعی از دست می‌دهد. ولی دوباره بینایی‌اش را به دست می‌آورد و با کمک و تلاش خود و خانواده، روی پایش می‌ایستد و زندگی را دنبال می‌کند.
طالبی که از اعضا و هنرجویان قدیمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوده است، توضیح داد: بعد از سال‌ها دور بودن از کانون، به نمایندگی از تمام هنرجویانی که سال‌ها در کانون درس فیلم‌سازی گرفتم، شرایطی به وجود آمده که فیلم سینمایی «پایان رویاها» را بسازم.

وی اظهار خوشحالی کرد که بعد از نیم قرن که از فعالیت‌های کانون می‌گذرد، شرایطی فراهم شده تا فیلمی در کانون می‌سازد. او در ادامه خاطرنشان کرد: بیرون از کانون فیلم‌های مختلفی ساختم و در جشنواره‌های بین‌المللی هم جوایز زیادی دریافت کردم.
کارگردان فیلم «چکمه» افزود: اکنون بعد از مدت‌ها این شرایط به وجود آمده که فیلمی را با عشق و علاقه برای کانون بسازم. از زمانی که فیلم‌های 8 و 16 میلی‌متری می‌ساختم این عشق در وجود من بود که بتوانم دینم را به تمام مربیانی که به من درس دادند، ادا کنم.

فارس نوشت: طالبی با بیان این‌که این حرکت ارزشمندی است که شرایطش بعد از سال‌ها، به وجود آمده است، افزود: این فیلم برای من خیلی جدی است و تلاش می‌کنم از همه فیلم‌های دیگرم زیباتر شود.
قرار است در این فیلم که تهیه‌کننده آن مدیریت امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، تعدادی از بازیگران حرفه‌ای سینمای ایران نیز نقش‌آفرینی کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹