شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۸۲۰
تاریخ انتشار : ۱۷ : ۰۷ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
دستیار یدالله صمدی وضعیت جسمی این کارگردان را نامشخص اعلام کرد و گفت: آقای صمدی به دلیل اکران فیلم "پدر آن دیگری" و مشکلاتی که برای فیلم پیش آمد تحت فشار روحی قرار گرفت که آلودگی هوا نیز تشدید کننده بود.

دیباچه:

سعید کرمی (دستیار یدالله صمدی) درباره وضعیت جسمی این کارگردان که شب گذشته در بیمارستان بهمن بستری شد گفت: در حال حاضر یدالله صمدی تحت مراقبت ویژه در بخش ccu هستند و آزمایش‌های مکرری انجام داده‌اند اما هنوز پزشکان درباره وضعیت ایشان جواب قطعی نداده‌اند و چیزی مشخص نیست.

دیباچه-یدالله صمدی


وی ادامه داد: از صبح روز گذشته جمعه 7 اسفند یدالله صمدی مشکل تنگی نفس و لختی داشتند اما برای شرکت در انتخابات اصرار داشتند و با وضعیت نامساعد به محل اخذ رای رفتند که به علت وخامت حالشان  موفق به رای دادن نشدند.

ایلنا نوشت : وی درباره دلایل این اتفاق گفت: آقای صمدی از قبل مشکل قلبی داشت اما در ماه‌های اخیر به دلیل اکران فیلم "پدر آن دیگری" و مشکلاتی که برای فیلم پیش آمد تحت فشار روحی قرار گرفت که آلودگی هوا نیز تشدید کننده بود  و همه این دلایل منجر به نامیزان شدن ضربان قلب ایشان و نهایتا نامساعد شدن حالشان شد.
برچسب ها: دیباچه ، یدالله صمدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار