يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۴۰۶
تاریخ انتشار : ۲۶ : ۰۹ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

با نزدیک شدن به پایان سال ۹۴ بحث اکران نوروزی فیلم‌های سینمایی نیز داغ شده است. بسیاری از صاحبان فیلم‌ها مطابق معمول هرساله؛ علاقه زیادی دارند اثر خود را در نوروز ۹۵ اکران کنند.


دیباچه:

جشنواره فیلم فجر هر سال فضای رسانه‌ای مطلوبی برای فیلم‌ها ایجاد می‌کند و صاحبان فیلم‌هایی که در طول جشنواره فیلم فجر با استقبال خوب مردم همراه بوده‌اند؛ دوست دارند با اکران اثرشان در نوروز؛ از این فضای تبلیغاتی استفاده کنند لذا نوروز هر سال بهترین فصل برای اکران فیلم‌هاست.

دیباچه-اکران نوروزی

فیلم‌های سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، کفش‌هایم کو به کارگردانی کیومرث‌ پوراحمد، ابد و یک روز به کارگردانی سعید روستایی، نفس به کارگردانی نرگس آبیار، ۵۰ کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی، فیلم سینمایی سه بعدی جنجال در عروسی به کارگردانی رضا خطیبی، دراکولا به کارگردانی رضا عطاران، رسوایی ۲ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، اژد‌ها وارد می‌شود به کارگردانی مانی حقیقی، لانتوری به کارگردانی رضا درمیشیان و بار کد به کارگردانی مصطفی کیایی ازجمله گزینه‌های احتمالی اکران نوروز 95 هستند.

سازمان سینمایی تا پایان هفته جاری به دفا‌تر پخش فرصت داده فیلم‌های موردنظر خود برای اکران نوروز ۹۵ را به سازمان سینمایی ارائه کنند تا وضعیت آنها بررسی و پروانه نمایش فیلم‌ها صادر شود.

ایلنا نوشت: از میان گزینه‌های مطرح شده، پخش فیلم‌های سینمایی بارکد، ابد و یک روز، بادیگارد، لانتوری و دراکولا با شرکت سینمایی فیلمیران است.

فیلم‌های سینمایی ابد و یک روز، بادیگارد، لانتوری، بارکد و اژد‌ها وارد می‌شود در طول جشنواره فیلم فجر با استقبال خوب تماشاگران همراه بوده و به سانس فوق‌العاده رسیده بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹