شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 06 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۰۳۰
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۰۸ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۴
سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد صدور مجوز آثار موسیقایی مرتبط با آثار سینمایی، شبکه نمایش خانگی و صدا و سیما توسط سازمان سینمایی و رسانه ملی انجام می‌گیرد.
 دیباچه :


فرزاد طالبی سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: صدور مجوز آنچه که به عنوان ترانه، کلیپ و آثار موسیقایی در تولیدات شبکه نمایش خانگی و محصولات سینمایی استفاده می‌شود در حوزه مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیست و این سازمان سینمایی و بخش مدیریتی مربوط به شبکه نمایش خانگی است که مسئولیت صدور مجوز محتوایی آثار را به عهده دارد.


دیباچه - دفتر شعر و موسیقی


مهر نوشت وی در پاسخ به اینکه آیا حجم فعالیت های سازمان سینمایی و شبکه نمایش خانگی و همچنین تخصص نیروهای آنها اجازه نظارت درست را در زمینه شعر و موسیقی آثار تصویری می‌دهد؟ بیان کرد: همکاران ما در سازمان سینمایی هم به این نکته واقفند که برای صدور مجوز نهایت دقت باید صورت گیرد و در این مورد هم کیفیت و هم محتوای ترانه ها بسیار مهم است. به هر ترتیب طبق برنامه ریزی ها و صحبت هایی که انجام گرفته مسئولیت صدور مجوز در این زمینه اکنون برعهده سازمان سینمایی است.


سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در حوزه آثاری که مربوط به مجموعه های تلویزیونی سازمان صدا و سیما و هر آنچه که در حوزه موسیقی تولیدات این مجموعه انجام می گیرد این مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا وسیماست که برای صدور مجوز اقدامات لازم را انجام می دهد و دفتر موسیقی دخالتی در امور ندارد. خارج از فضاهای موجود که به آن اشاره کردم هرگاه آهنگساز، خواننده و تولیدکنندگان فعال آثار موسیقایی اقدام به تولید اثر یا آلبومی کنند این دفتر موسیقی وزارت ارشاد است که برای صدور مجوز نظارت و اقدامات لازم را انجام می دهد.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹