چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۱۲۹
تاریخ انتشار : ۴۰ : ۰۸ - ۰۷ دی ۱۳۹۴
قهرمان المپیک لندن گفت: لوچف، و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ با معرفت و با اخلاقی است و بهتر است مردم ما منصف باشند و به این شکل جوابش را ندهند.
دیباچه:

ایسنا نوشت: بهداد سلیمی درباره مثبت شدن تست دوپینگ الکسی لوچف و حمله برخی کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام او، بیا‌ن‌ کرد: من از مثبت شدن تست دوپینگ لوچف ناراحت شدم زیرا و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ خوبی بود. حضورش کلاس مسابقات را بالا می‌برد و نبودنش بر روی سطح مسابقات تاثیر دارد. البته در این میان به نفع ایران شد، زیرا رکوردهای جهانی برگشت.

سلیمی در مورد این که با نبود لوچف کار در المپیک راحت‌تر می‌شود، گفت: این طور نیست که اگر یک نفر نباشد کار راحت‌تر شده است. در حال‌ حاضر سختی کار دو برابر شده، زیرا بحث درمان، رسیدن به المپیک و انجام تمرینات وجود دارد و از این رو باز هم کار سخت است.

قهرمان المپیک لندن با اشاره به حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام لوچف، تصریح کرد: متاسفانه حرکت زشتی بود. از مردم عزیزمان خواهش می‌کنم این کار را انجام ندهند. این و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ درست است که دوپینگ کرده، اما آنقدر با معرفت بود که پس از قهرمانی‌اش اسم من و حسین رضا زاده را برد و گفت "دوست داشته من هم در مسابقات باشم." همچنین از حسین رضازاده به عنوان یک اسطوره برای خودش نام برد بنا‌بر‌این وقتی این گونه با معرفت بوده بهتر است به این شکل جوابش را ندهیم.

او افزود: لوچف ورزشکار با اخلاقی است. در این چند ساله که با او در مسابقات بودم، بی اخلاقی از لوچف ندیدم بنا‌بر‌این مردم ما هم منصف‌تر باشند، خیلی بهتر است.

ملی‌پوش فوق سنگین درباره آخرین وضعیت روند درمانی‌اش، بیا‌ن‌ کرد: خدا را شکر از روند درمانم راضی هستم. قرار است جلسه‌ای هم با دکتر نوروزی، کیهانی و باقری در مورد حمایت‌ها و رسیدگی‌هایی که باید شود، داشته باشیم.

او افزود: تا الان شرایط خوب بوده و حمایت فدراسیون به ویژه‌ کمیته‌ پزشکی (دکتر باقری) خوب بود و خیلی پیگیر هستند. در بحث هزینه‌ها هم دکتر کیهانی و نوروزی به من لطف داشتند.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که رسیدن او به المپیک قطعی است؟ تصریح کرد: در مورد این قضیه زیاد صحبت شده است. از طرف برخی از مسئولان هم صحبت شده که رسیدن من به المپیک سخت است، اما اگر از ابتدا قرار بود به المپیک نرسم، هیچ موقع کارهای درمانی‌ام را انجام نمی‌دادم و جراحی نمی‌شدم. خودم خیلی امیدوارم که به المپیک برسم و برای آن هم تمام تلاشم را می‌کنم، بقیه آن دیگر دست پزشکان است.

قهرمان المپیک لندن در پاسخ به سوالی مبنی بر این که فکر می کند تا المپیک به شرایط ایده‌آل برسد؟ گفت: باید زمان باشد تا تمریناتم را شروع کنم و بتوانم به شرایط خوب برسم.

سلیمی در مورد این که از چه زمانی کار با وزنه را شروع خواهد کرد؟ گفت: هنوز زود است و زمان می‌خواهد تا کار را با وزنه را شروع کنم.

او درباره حضورش در اردوی تیم ‌ملی، بیا‌ن‌ کرد: حضور فیزیکی در اردوی تیم ‌ملی ندارم، اما برای بحث روحیه دادن به ملی‌پوشان، به اردو سر می‌زنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱