پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱  |  Thursday, 18 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۱۲۹
تاریخ انتشار : ۴۰ : ۰۸ - ۰۷ دی ۱۳۹۴
قهرمان المپیک لندن گفت: لوچف، و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ با معرفت و با اخلاقی است و بهتر است مردم ما منصف باشند و به این شکل جوابش را ندهند.
دیباچه:

ایسنا نوشت: بهداد سلیمی درباره مثبت شدن تست دوپینگ الکسی لوچف و حمله برخی کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام او، بیا‌ن‌ کرد: من از مثبت شدن تست دوپینگ لوچف ناراحت شدم زیرا و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ خوبی بود. حضورش کلاس مسابقات را بالا می‌برد و نبودنش بر روی سطح مسابقات تاثیر دارد. البته در این میان به نفع ایران شد، زیرا رکوردهای جهانی برگشت.

سلیمی در مورد این که با نبود لوچف کار در المپیک راحت‌تر می‌شود، گفت: این طور نیست که اگر یک نفر نباشد کار راحت‌تر شده است. در حال‌ حاضر سختی کار دو برابر شده، زیرا بحث درمان، رسیدن به المپیک و انجام تمرینات وجود دارد و از این رو باز هم کار سخت است.

قهرمان المپیک لندن با اشاره به حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام لوچف، تصریح کرد: متاسفانه حرکت زشتی بود. از مردم عزیزمان خواهش می‌کنم این کار را انجام ندهند. این و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ درست است که دوپینگ کرده، اما آنقدر با معرفت بود که پس از قهرمانی‌اش اسم من و حسین رضا زاده را برد و گفت "دوست داشته من هم در مسابقات باشم." همچنین از حسین رضازاده به عنوان یک اسطوره برای خودش نام برد بنا‌بر‌این وقتی این گونه با معرفت بوده بهتر است به این شکل جوابش را ندهیم.

او افزود: لوچف ورزشکار با اخلاقی است. در این چند ساله که با او در مسابقات بودم، بی اخلاقی از لوچف ندیدم بنا‌بر‌این مردم ما هم منصف‌تر باشند، خیلی بهتر است.

ملی‌پوش فوق سنگین درباره آخرین وضعیت روند درمانی‌اش، بیا‌ن‌ کرد: خدا را شکر از روند درمانم راضی هستم. قرار است جلسه‌ای هم با دکتر نوروزی، کیهانی و باقری در مورد حمایت‌ها و رسیدگی‌هایی که باید شود، داشته باشیم.

او افزود: تا الان شرایط خوب بوده و حمایت فدراسیون به ویژه‌ کمیته‌ پزشکی (دکتر باقری) خوب بود و خیلی پیگیر هستند. در بحث هزینه‌ها هم دکتر کیهانی و نوروزی به من لطف داشتند.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که رسیدن او به المپیک قطعی است؟ تصریح کرد: در مورد این قضیه زیاد صحبت شده است. از طرف برخی از مسئولان هم صحبت شده که رسیدن من به المپیک سخت است، اما اگر از ابتدا قرار بود به المپیک نرسم، هیچ موقع کارهای درمانی‌ام را انجام نمی‌دادم و جراحی نمی‌شدم. خودم خیلی امیدوارم که به المپیک برسم و برای آن هم تمام تلاشم را می‌کنم، بقیه آن دیگر دست پزشکان است.

قهرمان المپیک لندن در پاسخ به سوالی مبنی بر این که فکر می کند تا المپیک به شرایط ایده‌آل برسد؟ گفت: باید زمان باشد تا تمریناتم را شروع کنم و بتوانم به شرایط خوب برسم.

سلیمی در مورد این که از چه زمانی کار با وزنه را شروع خواهد کرد؟ گفت: هنوز زود است و زمان می‌خواهد تا کار را با وزنه را شروع کنم.

او درباره حضورش در اردوی تیم ‌ملی، بیا‌ن‌ کرد: حضور فیزیکی در اردوی تیم ‌ملی ندارم، اما برای بحث روحیه دادن به ملی‌پوشان، به اردو سر می‌زنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با اصغر همت، درباره‌ی توقیف نمایش‌ها و وضعیت این روز‌های تئاتر

نهاد‌های غیرمرتبط در تئاتر دخالت نکنند / تا زمانی که از پایه مشکلات حل نشود، تئاتر ما به مثابه خانه روی شن است

۱۱:۱۹  -  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با تهیه‌کننده و کارگردان نماهنگ مسافران خورشید

ساخت نماهنگ تاریخی همانند فیلم تاریخی پرهزینه‌ است/ استفاده از تابلوی ظهر عاشورای مرحوم استاد اسماعیل زاده در نماهنگ

۱۵:۵۰  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب تصویر دیباچه؛

وقتی باران اشک، موسیقی زمین و آسمان می‌شود

۱۲:۴۸  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

وزارت میراث فرهنگی نگاه حمایتی به بافت تاریخی یزد داشته باشد/ سازه‌های خشتی یزد در معرض خطر سیل قرار دارد

۱۰:۳۵  -  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار