چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳  |  Wednesday, 26 June 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۹۶۴
تاریخ انتشار : ۱۷ : ۰۹ - ۲۴ آذر ۱۳۹۴
در دفتر مرکزی توییتر وعده های غذایی رایگان وجود دارد، برخی تعطیلات نامحدود دارند و برای کارمندان کلاس های یوگا وجود دارد و جلسات روی پشت بام برگزار می شود.

دیباچه :

توییتر (Twitter)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

در دفتر مرکزی این کمپانی در سانفرانسیسکو وعده های غذایی رایگان وجود دارد، برخی تعطیلات نامحدود دارند و برای کارمندانش کلاس های یوگا دارد. اگرچه این نوع از مزایا در دنیای تکنولوژی و شرکت های فعال در این زمینه خالی از سابقه نیست اما وقتی که کارمندان این شرکت درباره تجربیات خود با دیگران و ذکر آسایش و امنیت خود صحبت می کنند قطعا همین مسئله باعث می شود که افراد باهوش و استعدادهای درخشان علاقمند باشند به استخدام چنین شرکت هایی درآیند.

در این شرکت، جلسات روی پشت بام برگزار می شود و محیطی تیم گرا بر آن حاکم است. با این اوصاف، انتظار می رود کارکنان این شرکت از اینکه بخشی از این سازمان هستند و از خلال این شرکت با جهان ارتباط دارند، افتخار کنند.

بدیهی است که با چنین فضایی، کارمندان توییتر تمام استعدادها و مهارت هایی را که در وجودشان هست برای ارتقای سازمان خودشان به کار خواهند بست.

اپل (Apple)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

این کمپانی می خواهد جهان را به مکان بهتری تبدیل کند. این سازمان، شرکتی مملو از مخترعان است. کارمندان آنجا خلاق و سازنده هستند و برای متوسط بودن، در این مکان حاضر نشده اند، بلکه برای این به اپل آمده اند که بهترین باشند.

تمام کارهایی که کارکنان اپل انجام می دهند در یک هدف خلاصه می شود و آن ساختن بهترین محصولات برای مشتریان شان است و در این راستا سعی و تلاش گسترده ای انجام می دهند تا در راستای ارتقای محصولی که هم اکنون نیز در بازار است، موثر باشند.

با وجود چنین روحیه و چشم اندازی حتما دلیل محکمی در اختیار کارکنان اپل قرار دارد که شرکت خودشان را دوست داشته باشند.
چورون (Chevron)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

شرکت های نفتی ممکن است به دلیل روابط عمومی منفی که دارند، آماج انتقادات فراوانی قرار گیرند اما این موضوع در خصوص کمپانی چورون صادق نیست. در حقیقت بسیاری از کارمندان و پرسنل این شرکت قدر کارفرمایشان را می دانند؛ اما چرا؟

این کمپانی برای کارمندانش اهمیت زیادی قائل است تا آنجا که برای آنها مراکز سلامتی و ورزشی در محل شرکت فراهم کرده است.

چورون به کارمندانش هر اندازه استراحت میان کاری (Break) که نیاز دارند و استحقاقش را نیز دارند می دهد. این شرکت همچنین برنامه های سلامت محور دیگری همانند آموزش و ماساژ را نیز در دسترس کارمندان قرار می دهد.
فیس بوک (Facebook)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

این کمپانی محوطه الهام بخش بسیار زیبایی دارد که تمام مغازه ها و فروشگاه های آن رایگان و پر از غذاهای زیادی هستند. در دنیای تکنولوژی رقابت بسیار جدی است و فیس بوک می تواند فضایی را فراهم کند که کارمندانش بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و مسائل بزرگ را در کنار یکدیگر حل کنند و در کوران این رقابت باقی بمانند. فیس بوک شرکتی است که فضای سبز محوطه اطرافش را کاملا تحت الشعاعش قرار داده است. این شرکت فرهنگ سازمانی یکسانی ایجاد کرده است که به کارمندانش احساس برابر بودن با رییس را می دهد. فیس بوک تمام تلاشش را بر بهبود و ارتقای سطح تجربیات کارمندانش متمرکز کرده است.
ادلمن (Edelman)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

این شرکت روابط عمومی، جایی است که در آن برای کارمندان ارزش قائل می شوند و از آنها به خاطر تلاش هایی که داشته اند تشکر و قدردانی می شود. در آنجا نمی توانید شخصیت و خصوصیات تان را از دست دهید زیرا از سوی شرکت به استفاده از فرصت هایی که ایجاد می کند تشویق می شوید.

آنها می خواهند شما در حین انجام کار و دستیابی به اهداف تان در شرکت، از خودتان و کاری که انجام می دهید، لذت ببرید.
وگمنز (Wegmans)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

این شرکت برنامه بورس تحصیلی دارد که از زمان شروع فعالیت این شرکت در سال 1984 تاکنون به بیش از 26 هزار و 500 نفر از کارمندانش این بورس را اعطا کرده است.

تمرکز عمده این کمپانی بر دستیابی کارکنان به اهداف شخصی و شرکتی است. چنین ارزش هایی که این شرکت برای کارمندانش قائل است دلیل اصلی احساس قدردانی کارمندانش نسبت به آن است.
گوگل (Google)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

این شرکت برای کارمندانش وعده هایی غذایی رایگان، پاداش های مالی، محیط مناسبی برای نگهداری سگ ها و زمانی برای خلوت کردن فراهم می کند. روی هم رفته، تمرکز این شرکت بر تشویق و ترغیب بهترین استعدادهاست که برای دستیابی به این خواسته مزایا و انگیزه های زیادی را برای پرسنل فراهم می کند که رسیدن به آنها برای افراد جز به این صورت که عضوی از اهداف ماموریت های این کمپانی شوند قابل دستیابی نیست.
والت دیزنی (Walt Disney)
این شرکت ها بهشت رویایی کارمندان هستند.

کمپانی والت دیزنی پیش از این از سوی مجله Fortune نیز به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی لقب گرفت که می توان برایشان کار کرد اما صرف نظر از این رتبه، کمپانی والت دیزنی یک شرکت سرگرمی های سنتی است که بر اساس مباهات (غرور و رضایتمندی) و فرهنگ ساخته شده است. این شرکت همچنین برای کارمندانش میراث قابل توجه و فضای خلاقانه ای دارد که می توانند به راحتی از آن بهره مند شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
علیرضا اسحاقی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

فیلمنامه فصل دوم سریال خاطره انگیز"بهترین تابستان" تحویل سیما فیلم شد / در حوزه رسانه و برنامه سازی تلویزیون، معتقد به تولد و مرگ برنامه‌ها هستیم!

۱۴:۱۲  -  ۰۴ تير ۱۴۰۳
ملی پوش والیبال ساحلی در گفتگو با دیباچه «مطرح» مطرح کرد؛

امید زیادی برای کسب سهمیه المپیک داریم / روز‌های سختی را گذراندیم، اما از حضور در کنار مردم لذت بردیم!

۱۲:۴۱  -  ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
صحبت‌های عبدالحسین مختاباد پس از ۶ سال دوری از صحنه و در حاشیه اجرای ارکستر ملی ایران

فضای کار در بنیاد رودکی موسیقیایی، جدی و دوستانه است / در همه جای دنیا، ارگان‌های دولتی از ارکستر‌ها حمایت می کنند

۱۱:۲۶  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
ملی‌پوش قایقرانی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

علم مربیان داخلی بالاست/ قول مدال المپیک را نمی‌دهم

۱۱:۰۱  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفت و گو دیباچه با معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش

روایتی از اقدامات شهید آیت الله رئیسی در حوزه تربیتی چند روز قبل از شهادتشان

۱۳:۲۰  -  ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

۱۶:۲۳  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش

کار سنجش نزدیک به ۲۰ هزار نوآموز عشایری انجام شده است!

۱۶:۳۵  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
گزارش دیباچه از نشست خبری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

تمهیدات ترافیکی  سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد

۱۶:۱۲  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار