عاشق و معشوق سینما ، باز هم همبازی شدند
به گزارش دیباچه،پس از ازدواج غافلگیرانه بابک حمیدیان با مینا ساداتی ، این زوج موفق سینما، در چندین پروژه سینمایی،تلویزیونی همبازی شدند و بدون شک حضور این دو در کنار هم باعث شده تا کارگردانان برای جذب مخاطب و گیشه از آنها در پروژه شان استفاده کنند.

حال با آغاز اجرای نمایش «جنایت و مکافات» اثر اقتباسی رضا ثروتی ،اتفاقی جالب قرار است در تالار وحدت رخ دهد.

عاشق و معشوق سینما ، باز هم همبازی شدند

رابطه راسکولنیکف با سونیااز آن جمله پدیده هایی است که به طور قطع برای علاقه مندان به تئاتر جالب خواهد بود. به خصوص اینکه  کارگردان چه طور قرار است آن داستان را با حضور  مینا ساداتی و همسرش بابک حمیدیان به روی صحنه ببرد.

نمایش، داستان دانشجویی به نام راسکولْنیکُف را روایت می‌کند که به‌خاطر اصول مرتکب قتل می‌شود. بنابر انگیزه‌های پیچیده‌ای که حتی خود او از تحلیلشان عاجز است، زن رباخواری را همراه با خواهرش که غیرمنتظره به هنگام وقوع قتل در صحنه حاضر می‌شود، می‌کُشد و پس از قتل خود را ناتوان از خرج کردن پول و جواهراتی که برداشته می‌بیند و آنها را پنهان می‌کند. بعد از چند روز بیماری و بستری شدن در خانه راسکولنیکف هرکس را که می‌بیند می‌پندارد به او مظنون است و با این افکار کارش به جنون می‌رسد. در این بین او عاشق سونیا، دختری که به‌خاطر مشکلات مالی خانواده‌اش دست به تن‌فروشی زده بود، می‌شود. کارگردان این رابطه را به نشانهٔ مِهر خداوندی به انسان خطاکار استفاده کرده‌است و همان عشق، نیروی رستگاری‌بخش است که از دریچه مذهب او را به رستگاری و پذیرش مکافات می رساند.

بازیگران آخرین نمایش ثروتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از‎ آتیلا پسیانی، اصغر پیران، بهناز جعفری، بابک حمیدیان، پیام دهکردی، مینا ساداتی، مهدی سلطانی و طناز طباطبایی.

این نمایش هر شب از ۱۹ خرداد، ساعت ۱۸ روی صحنه تالار وحدت می‌رود.