چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  Wednesday, 24 April 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۹۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۱ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۸
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال با انتقاد از تصمیم مدیران شبکه سوم گفت :

محمد حسن گودرزی : بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در مورد حواشی به وجود آمده در مورد برنامه نود و برنامه جایگزین آن، حذف فردوسی پور به بهانه جوانگرایی را قابل قبول ندانست.

علی اصغر مدیرروستا بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در گفت و گویی که با دیباچه داشت، در پاسخ به سوالی در مورد تحریم برنامه جایگزین برنامه نود، با اشاره به نیاز فوتبال کشور به برنامه نود گفت: من در حال حاضر فعالیت خاصی در فوتبال ندارم اما از آنجایی که فوتبال ما وابسته به دیده شدن از تلویزیون است و از فساد در فوتبال جلوگیری شود نیاز به برنامه ای مانند نود احساس می شود. فکر می کنم تیم ها و مربیان در زمینه مسئله تحریم برنامه جانشین نود احساسی عمل می کنند.

مگر فردوسی پور پیر است که جوانگرایی را بهانه کردید ؟

مدیر روستا ادامه داد: به دلیل اینکه برنامه نود و عادل فردوسی پور در سال ها فعالیت خود بین اهالی فوتبال جا افتاده و بهترین برنامه برای فوتبال بود و همه به این برنامه وابسته شده بودند. ، من فکر می کنم حالا که این برنامه وضعیت نامعلومی دارد رفتار های احساسی به همین دلیل است. به هر حال تصمیمی در مورد این برنامه گرفته شده و باید برنامه ای جایگزین این برنامه شود تا این روند ادامه پیدا کند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: شاید در ابتدا این برنامه جدید با اهالی فوتبال چالش پیدا کند اما این به دلیل تازه کار بودن این برنامه است و به زمان نیاز است که این برنامه جای خود را بین اهالی فوتبال و مردم باز کند.

وی در مورد رفتار صدا و سیما و مدیریت شبکه سوم با عادل فردوسی پور با اشاره به نامعلوم بودن چرایی تصمیم حذف فردوسی پور و برنامه نود گفت : دلیل این کار مدیران شبکه سوم و انگیزه این رفتار را نمی دانم اما فکر می کنم می شد این تصمیم کلان با توجه به محبوبیت بالای این برنامه، با تعامل بین دو طرف بهتر پیش می رفت. زیرا مدیران شبکه هم به دنبال برنامه ای هستند که ناهنجاری های فوتبال را کمتر کند و یکی از این برنامه ها نود بود.

مدیر روستا در پایان با انتقاد از حذف فردوسی پور به بهانه جوانگرایی گفت: مگر عادل فردوسی پور پیر است ؟ با اینکه میثاقی از افراد توانمندی است که زیر دست فردوسی پور پرورش یافته اما این بهانه از نظر من قابل قبول نیست.


منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حرمت مرحوم مشایخی رعایت نشد | عده ای به دنبال خودنمایی بودند!
عصبانیت همایون ارشادی از اتفاقات تلخ در مراسم « ختم » جمشیدمشایخی

حرمت مرحوم مشایخی رعایت نشد | عده ای به دنبال خودنمایی بودند!

۰۹:۵۹  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۸
نیروی انتظامی با بخشی از فیلمم مشکل داشت | در گرفتن پروانه نمایش با مانع روبرو بودیم | قصرشیرین در کن نیست!
ویدئو | رضا میرکریمی در گفت و گو پرتیتر با محسن سرافراز:

نیروی انتظامی با بخشی از فیلمم مشکل داشت | در گرفتن پروانه نمایش با مانع روبرو بودیم | قصرشیرین در کن نیست!

۱۸:۰۹  -  ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
آهنگی خاص برای خاص ترین فیلم دهه نود+ مشاهده ویدئو
نگاهی به موسیقی متن فیلم باشگاه مشتزنی

آهنگی خاص برای خاص ترین فیلم دهه نود+ مشاهده ویدئو

۱۴:۲۴  -  ۱۷ فروردين ۱۳۹۸
نایب رییس یک انجمن در جریان عیدی ها نیست!
ماجرای عیدی اعلامی وزارت ارشاد به فعالان سینمایی بُعد تازه ای پیدا کرد!

نایب رییس یک انجمن در جریان عیدی ها نیست!

۱۲:۰۵  -  ۱۷ فروردين ۱۳۹۸
پربازدیدها