يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷  |  Sunday, 24 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۸۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۰۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۷

سوسن مقصودلو مدرس، صدا پيشه و بازیگر پر سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران از حال این روزهای خود به خبرنگار دیباچه می‌گوید: "در حال حاضر پیشنهادی برای بازی در فیلم جدید ندارم.البته خبری هم از کاری که مورد پسند من باشه نیست، به نظرم در این دوره زمانی بازیگران محدودی دراین عرصه فعالیت میکنند و یا گزینه دیگری برایشان نیست".

«مقصودلو" گفت: وضعیت تئاتر هم همینگونه است، آخرین تئاتري كه در آن بازي كردم« بلافیگورا » بود که در آذرماه سال ۱۳۹۶ بازی کردم که در پایان کار نتیجه خوبی به همراه داشت و من کاندیدای بهترین نقش شدم.

وی درباره فعالیت خود در عرصه بازیگری افزود: من تا به امروز فیلم بد بازی نکردم، چون در انتخاب فیلمنامه سخت‌گیری می‌کنم، بنظرم درکار، هرکسی باید متعهد باشد.

«مقصودلو» از خانه‌نشینی خود گفت: این روزهابه طور قطع فقط من خانه نشین نیستم، الان بیشتر پیشکسوتان خانه نشین شدند و علت آنرا باید از افرادی که تصمیم گیرنده هستند پرسید؛شاید نقش‌های مناسبی برای من و دیگران ندارند. البته نباید فراموش کرد که الان تعداد خیلی قلیلی از بازیگران در همه کارها حضور دارند که باید منشا این امر را پیدا کرد.

این بازیگر در پایان خاطرنشان کرد:. علی رغم همه مشکلات، سعی کردم با تلاش و کارکردن،خانه نشین نباشم و اجازه ندهم مرا منزوی کنند.

سوسن مقصودلو:این روزها فقط من خانه نشین نیستم!

منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده