جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷  |  Friday, 22 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۸۵۷۷
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۲ - ۰۵ تير ۱۳۹۷
راهکار نهایی را بعد از ظهر امروز پزشک شخصی شکوهی با بررسی تمامی جوانب اعلام خواهد کرد.

مهرداد منافی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار حوزه موسیقی دیباچه، در خصوص آخرین وضعیت جسمی شهرام شکوهی، گفت:‌ در حال حاضر به دلیل فشار خون بالا تحت کنترل و مراقبت‌های پزشکی قرار دارد.

وی همچنین در ادامه افزود:‌ دکترهای حاضر در بیمارستان نظر خود را اعلام کرده اند، اما برای تصمیم قطعی در مورد انتخاب روند درمان منتظر هستیم تا پزشک شخصی شهرام شکوهی که در طول سال‌های اخیر وضعیت جسمانی او را زیر نظر داشته نظر اصلی و نهایی را اعلام کنند.

این تهیه‌کننده موسیقی با اشاره به این که‌ شهرام شکوهی تا به امروز ۲ بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است، اظهار داشت: با توجه به گرفتگی رگ‌های قلبی، شهرام شکوهی با وجود ۳ فنر پزشکی در حال فعالیت و زندگی است،

وی در ادامه تصریح کرد: به دلیل پرهیز از جراحی عمل قلب باز یکی از رگ‌های قلبی که قبلا نیز دچار مشکل بود، تحت فشار دومرتبه دچار مشکل شده و وضعیت جسمانی او را تحت الشعاع قرار داده است.

مهرداد منافی با اشاره به این که جراحی قلب باز فرصت خوانندگی را برای حداقل چند ماه از شهرام شکوهی سلب می‌کند، عنوان کرد: به احتمال زیاد با اقدام به آنژیو مشکل رفع شود، اما راهکار نهایی را بعد از ظهر امروز پزشک شخصی شکوهی با بررسی تمامی جوانب اعلام خواهد کرد.

وی در خصوص انتشار شایعات متعدد در خصوص بستری شدن شهرام شکوهی در بیمارستان، توضیح داد: بنده و اطرافیان شهرام شکوهی در تلاش هستیم تا با گفت و گو با خبرنگاران رسانه‌های معتبر فضای گسترش و ایجاد شایعات را تنگ کنیم، اما برخی از افراد بدون توجه به موضوعات مختلف این اتفاق را دستخوش بازیگوشی‌های متعدد کرده و شایعات متنوعی را به وجود می‌آورند.

این تهیه‌کننده موسیقی همچنین در ادامه تاکید کرد: امیدوارم مردم عزیز و طرفداران شهرام شکوهی با اهتمام به صبوری و دوری از شایعات به زودی خبر سلامتی و فعالیت شهرام شکوهی را دریافت کنند.

شهرام شکوهی بر اثر هیجانات حاصل از تماشای بازی ایران و پرتغال از سری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید شب ۴ تیرماه سال جاری دچار حمله قلبی شده و تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار گرفت.


منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده