يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷  |  Sunday, 24 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۸۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۱۶ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
به گزارش دیباچه،درحالی که چندی پیش پرویز پرستویی اعلام کرده بود تا زمانی که پوریا تابان مجری تلویزیون مجوز فعالیت دوباره در صداو سیما را کسب نکند  پایش را در این سازمان نمی گذارد  و حتی راضی نیست که خبر درگذشتش از هیچ شبکه تلویزیونی ای مخابره شود ،حالاخبر رسیده است که این بازیگر ،هر شب با مجموعه 365 قسمتی «ستارگان راه» که به خوانش فرازهایی از وصیت نامه شهدا اختصاص دارد به تلویزیون می آید.

چند روز گذشته نیز، پرستویی در ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با اجرای عادل فردوسی پور، نریشن آیتمی درباره تیم ملی ایران را خواند که حضور او،واکنش های منفی زیادی را در اینستاگرام شخصی این بازیگر به  همراه داشت . 

پرستویی پس از این انتقادها با انتشار متنی در اینستاگرام به این حواشی پاسخ داد.

پرستویی نوشت: «دوستان عزیزم، این مصاحبه بنده دیشب از صدا و سیما پخش شد .از دیشب انتقاد هایی به بنده در دنیای مجازی شده و همچنان از طرف عده ای از هموطنان خوبم ادامه داره، آنهم مبنی بر اینکه (مگه شما قبلا اعلام نکردید که دیگر پا به صداو سیما نخواهم گذاشت ...)

ممنون از نقدتون کاملا حق با شماست. اما لازم دیدم که یک توضیح کوچکی در این خصوص بدم که این مصاحبه قبلا ضبط شده و یک ماه پیش بنده به آقای فردوسی پور عزیز قول داده بودم و این مصاحبه در دفتر ایشان ضبط شده ومربوط به دیشب نبوده است.

البته بنده قرار نیست چیزی رو به کسی ثابت کنم ولی دیدم بعضی از دوستان خیلی زود قضاوت کردند لازم دیدم ذهن این عزیزان روشن بشه.»

گفتنی است «ستارگان راه» از جمعه اول تیرماه روی آنتن شبکه سه می رود و باید دید اینبار پرستویی چه واکنشی به حضورش در تلویزیون خواهد داشت.منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده