يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷  |  Sunday, 24 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۸۵۳۹
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۷ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش دیباچه، فرهنگ قالب در کشورهای توسعه یافته در مواجهه با مسائل مهمی چون گرانی ،همواره تحریم محصولی بوده که بیش از حد انتظار دارای افزایش قیمت بوده است ؛ در سالهای اخیر در کشورمان ایران ،بعضا در اثر گرانی بیش از حد اجناس ضروری مردم کمپین های مختلفی به راه افتاد تا اکثریت مردم را با خود همراه کنند تا با نخریدن یا تحریم کالا ،باعث ثبات بازار شوند.

امروز صبح ،«علی کریمی» بازیکن سابق تیم ملی کشورمان فکه طی ماه های اخیر درباره فساد در فوتبال و مسائل حاشیه ای در جامعه واکنش های تندی داشته ،با انتشار پستی از همه آحاد مردم خواست با هشتگ «یک بار برای همیشه» به مدت یک ماه هیچ چیزی از جمله طلا، خودرو و سایر کالاهای گران شده را نخرند تا مانند سایر کشورها، ثبات در بازار رخ دهد.

بلافاصله پس از انتشار پست علی کریمی، سونامی ای در اینستاگرام و فضای مجازی توسط چهره های سرشناس در حوزه های مختلف به راه افتاد و آنها با یادآوری پست علی کریمی در صفحه شخصی خود،کمپین «یک بار برای همیشه » را به صورت منسجم منتشر کردند.

حالا باید دید آیا این اتفاق مانند سایر کمپین های گذشته در حد یک پست پذاشتن به کار خود پایان می دهد و یا اینکه جادوگر فوتبال ایران می تواند با پشتوانه محبوبیت خود مانع افزایش نجومی قیمت ها و ثبات بازار شود.

دانلود
منبع: دیباچه
برچسب ها: علی کریمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده