دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  Monday, 25 June 2018

دیباچه

کد خبر: ۴۸۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۷ - ۱۵ مهر ۱۳۹۶
کارگردان فیلم تازه اکران شده «قهرمانان کوچک» در گفتگو با دیباچه
حسین قناعت، کارگردان فیلم شاد و کودکانه «قهرمانان کوچک» که به تازگی اکران شده و بازیگرانی چون برزو ارجمند، بیژن بنفشه خواه و رامین ناصر نصیر در آن ایفای نقش می کنند؛ از وضعیت سینمای کودک و نوجوان و درصد رضایتش از زمان اکران فیلمش گفت.

فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» ساخته حسین قناعت یکی از فیلمهای تازه اکران شده ای است که به رده سنی کودک و نوجوان اختصاص دارد و بازیگرانی چون بروز ارجمند، بیژن بنفشه خواه، ارژنگ امیر فضلی، رامین ناصر نصیر، در آن ایفای نقش می کنند.

حسین قناعت درباره رضایتش از زمان اکران فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که از روز چهارشنبه 12 مهرماه به روی پرده سینماها رفته است، به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: پیش از آنکه از زمان اکران فیلم رضایت داشته باشم از این خوشحالم که بالاخره اکران شده است زیرا با توجه به فضای موجود به روی پرده بردن یک اثر سینمایی آنهم در ژانر کودک کار راحتی نیست.

قناعت گفت: از زمان اکران فیلم راضی هستم اما اگر در تابستان اکران می شد مخاطبان بیشتری داشت زیرا مدارس تعطیل بودند و دانش آموزان زمان فراغت بیشتری داشتند.

حسین قناعت: تابستان زمان مناسبتری برای اکران فیلمم بود/

حسین قناعت در ادامه گفت: طی یکی دو روز گذشته زمانی که فیلم در سینما آزادی اکران شد آنجا حضور داشتم از آن همه استقبال و حضور مخاطبان متعجب شدم؛ و پس از آنکه فیلم را با مخاطب دیدم از دختر بچه ای نظرش را درباره فیلم پرسیدم که با اظهار رضایت والدینش مواجه شدم. آنها می گفتند که فیلم برای آنها نیز جذاب بوده و آنها را تا به آخر با خود همراه کرده است.

حسین قناعت، ریتم تند فیلم، قصه پر کنش و فضای شاد فیلم را دلایل مهم جذب مخاطب دانست و گفت: به نظرم این فیلم می تواند همه طیف های مخاطبان را در بر بگیرد و از کودک تا افراد مسن را با خود همراه کند.

حسین قناعت: تابستان زمان مناسبتری برای اکران فیلمم بود/

حسین قناعت درباره وضعیت سینمای کودک طی سالهای اخیر نیز گفت: بخش مهمی از مشکل سینمای کودک و نوجوان به نحوه اکران فیلمها برمی گردد، و معمولأ بیشتر فیلمهای اکران نشده آثار تولید شده در ژانر کودک هستند.

حسین قناعت در پایان گفت: بزرگترین عامل موفقیت یا شکست فیلمهای ژانر کودک و نوجوان نحوه اکران آنهاست؛ قاعدتأ اگر فیلمی دیر اکران شود یعنی این که زمان مناسب را برای دیده شدن از دست داده است و در ادامه وقتی که فیلم کم بفروشد یا دیده نشود تهیه کنندگان نیز برای سرمایه گذاری رغبتی نشان نخواهند داد درنتیجه سینمای کودک در رکود خواهند ماند و پیشرفتی نخواهد داشت.

حسین قناعت: تابستان زمان مناسبتری برای اکران فیلمم بود/

نادر سلیمانی، شهرام قائدی، آناهیتا همتی، افشین سنگ چاپ از دیگر بازیگران فیلم «قهرمانان کوچک» هستند و قصه آن درباره ماجرای فیلم درباره چهار کودک و نوجوان هفت تا یازده ساله ی تکواندوکار ، که پدرانشان ، کارگران یک کارخانه ی تولید لوازم التحریرِ در شُرُفِ تعطیلی هستند، برای جلوگیری از بیکاری پدرانشان و گیر انداختن قاچاقچیانِ این کالا، که در واقع عاملینِ اصلی این تعطیلی هستند،به تعقیبِ آنها می پردازند و ماجراهایی شاد، اکشن و سرگرم کننده را رقم می زنند.

فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» به تهیه کنندگی بیا منصوری این روزها بر پرده سینماهاست.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
ویدئـــو|خلاصـــه بازی تماشـــایی ایران -اسپانیا
ویژه برنامه جام جهانی؛

ویدئـــو|خلاصـــه بازی تماشـــایی ایران -اسپانیا

۱۳:۲۳  -  ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
بازیگرانی که از حسن روحانی حمایت می کردند چرا به افطاری رئیس جمهور نمی روند؟
افطاری رئیس جمهور تحت تاثیر تحریم عده ای بازیگر !

بازیگرانی که از حسن روحانی حمایت می کردند چرا به افطاری رئیس جمهور نمی روند؟

۱۲:۵۵  -  ۰۸ خرداد ۱۳۹۷
ویدئو| عصبانیت بهرام رادان از اتهام زنی پیج وابسته به ارگان خاص| منتظر باشید!
گزارش اجمالی دیباچه در مورد اتهام به بازیگرانی که از مردم جهت امور خیریه پول گرفته اند!

ویدئو| عصبانیت بهرام رادان از اتهام زنی پیج وابسته به ارگان خاص| منتظر باشید!

۱۷:۳۰  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
ویدئو| از پوری بنایی تا مسعود کیمیایی در محاصره مردم!
اختصاصی دیباچه

ویدئو| از پوری بنایی تا مسعود کیمیایی در محاصره مردم!

۱۷:۲۲  -  ۰۹ خرداد ۱۳۹۷