جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶  |  Friday, 15 December 2017

دیباچه

کد خبر: ۴۶۷۳۲
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۳ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
اولین کنسرت سینا شعبانخانی در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه شب گذشته اولین کنسرت سینا شعبانخانی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

وی با تشکر از شاهین ترابی تهیه کننده و همچنین شرکت پیام ،حامی این کنسرت ، از ترانه های رنگین کمان (عیوضی) ، زیر آسمان شهر (تاجیک) ، تنها ماندم (اصفهانی)، برای اولین بار (خواجه امیری) و چند اثر دیگر به عنوان آثار خوانندگانی که تحت حمایت این شرکت بودند یاد کرد.

«جادوی خاص» سینا شعبانخانی در شب پرستاره اولین کنسرتش

او اولین اجرایش را با «من بی تو» ، «اگه نباشی» و «یار جونی» به صحنه برد و در فاصله ی هر اجرا ضمن معرفی و تشکر از اعضا و نوازندگان گروهش ، با طرفداران خود نیز به احوالپرسی پرداخت!

پس از آن وی از اولین میهمان خود ، احسان خواجه امیری رونمایی کرده و برای تشکر از حضور وی جمله ی کوتاهی در قالب آواز ارائه داد.

این خواننده پس از اجرای «عمدا» میهمان دوم خود یعنی امید حاجیلی را معرفی کرد و با تشویق هوادارانش به اجرای «من بی قرارم» پراخت.میهمان بعدی او بهنام بانی بود و اجرای بعدی اش «چشماتو ببند» که پس از آن میهمان سورپرایزی این کنسرت احسان علیخانی معرفی و به مناسبت حضور او آهنگ محبوب «ماه عسل» اجرا شد.

سینا شعبانخانی بار دیگر از تهیه کنندگان آثار و برگزار کنندگان کنسرتش تشکر کرد و در جواب سوال جالب هواداران که چرا در آهنگ هایش ازکلمه ی "چشم" زیاد استفاده میکند بازهم در قالب آواز پاسخ داد: از قدیم گفته اند ز دست "دیده" و دل هر دو فریاد...

خواننده ی «چشم های مست» پس از اجرای آهنگ های معروف خود از هواداران می خواست تا با او همراهی کنند و با ابراز این که از همراهی ها راضی نیست هوادارانش را به همخوانی پرشور تر دعوت می کرد.

در اتفاق جالبی میکروفون این خواننده که در حال اجرای اولین کنسرت خود بود پرت شد که او هم با خنده گفت: از علائم خواننده ی تازه وارد جوگیر شدنه!

او پس از خواندن آهنگ محبوب «تب چشمات» ، از موافق نبودنش با خواندن این آهنگ در مراحل اولیه ی ساخت خبر داد و گفت که پس از تنظیم زیبای میلاد ترابی به این قطعه علاقه مند شده است.وی به همین بهانه از میهمان و تنظیم کننده اش حامد برادران و همچنین دو عکاس خود نیز تشکر به عمل آورد.

این خواننده در اقدام جالبی آهنگی از عموی خود تورج شعبانخانی اجرا کرد که همزمان با این اجرا در مانیتور ها نوشته شد: تا همیشه به یادتان هستیم...و سپس تصاویری از هنرمندان و ورزشکاران محبوب فقید مانند هادی نوروزی، مرتضی پاشایی، افشین یداللهی، کاظم افرندنیا،ناصر حجازی، داوود رشیدی،ناصر عبداللهی ،عارف لرستانی، عباس کیارستمی،علی معلم،حسن جوهرچی ،مهرداد اولادی و دیگر درگذشتگان عرصه ی هنر و ورزش پخش شد که هر تصویر با تشویق بی امان هواداران حاضر در سالن همراه می شد.

سینا شعبانخانی در ادامه یکی از جدیدترین آهنگهایش را که هنوز منتشر نشده را اجرا کرد که با استقبال خوب هوادارانش روبرو شد.

در نهایت او با اجرای «جادوی خاص» با هوادارانش به خاطره بازی پرداخت و این کنسرت را با خواندن آهنگ های «همخونه» و «خوب یا بد» به پایان برد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
طی اتفاقی عجیب، «براد پیت» در فضا به دنبال پدرش می گردد!
درباره یکی از ستارگان سینمای هالیوود به مناسبت حضورش در یک فیلم

طی اتفاقی عجیب، «براد پیت» در فضا به دنبال پدرش می گردد!

۱۴:۰۴  -  ۲۱ مهر ۱۳۹۶
«شکار»، فیلمی جاده ای و آبرومند درباره رفاقت و مبارزه ای از نوعی دیگر!
خاطره بازی با فیلمهای دهه 60

«شکار»، فیلمی جاده ای و آبرومند درباره رفاقت و مبارزه ای از نوعی دیگر!

۱۲:۵۲  -  ۲۱ مهر ۱۳۹۶
نمایش های کودک و نوجوان و واپسین روزهای اجرا
آخر هفته با تئاتر

نمایش های کودک و نوجوان و واپسین روزهای اجرا

۱۱:۴۱  -  ۲۰ مهر ۱۳۹۶
فیلمهای محبوب سینما در جدول «باکس آفیس» این هفته!
به گزارش دیباچه

فیلمهای محبوب سینما در جدول «باکس آفیس» این هفته!

۱۲:۰۴  -  ۱۹ مهر ۱۳۹۶
محسن اردشیر: نمایش های شهرستانی را پس از جشنواره نادیده می گیرند
گفتگو با کارگردان نمایش «مرگ آنجلها»

محسن اردشیر: نمایش های شهرستانی را پس از جشنواره نادیده می گیرند

۱۷:۰۶  -  ۱۸ مهر ۱۳۹۶
حقایقی درباره سواد واقعی و سواد مجازی و رابطه آن با خلوت بودن کتابفروشی های انقلاب!
اندر احوالات هنرمندان و رابطه آنها با کتاب در دنیای امروز

حقایقی درباره سواد واقعی و سواد مجازی و رابطه آن با خلوت بودن کتابفروشی های انقلاب!

۱۴:۳۷  -  ۱۸ مهر ۱۳۹۶