جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷  |  Friday, 23 March 2018

دیباچه

کد خبر: ۴۶۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۱۱ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
رمان «امین آباد شعبه دیگری ندارد» نوشته ی غزال نوعی به عنوان اولین کتاب انتشارات «آیین ما» به چاپ رسیده است و بنا است تا در روز جمعه 13 مرداد ماه 1396 رونمایی شود.

شاهین آرپناهی صاحب امتیاز و مدیر مسئول انتشارات «آیین ما» در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه دیباچه، ضمن اعلام این خبر افزود: انتشارات «آیین ما» فعالیت خود را در دو حوزه ی کتب برند سازی و بازاریابی و کتب فرهنگی در سال 1396 آغاز کرده و امید دارد بتواند در آینده با انتشار کتب تخصصی بیشتر در کنار علاقه مندان به مطالعه باقی بماند.

ناشری که یارانه فرهنگی می دهد/«امین آباد شعبه دیگری ندارد» رونمایی می شود

آرپناهی در خصوص نوع نگارش این رمان گفت: خانم غزال نوعی دندانپزشکی است که با همسر آمریکایی اش در خارج از کشور آشنا می شود. این کتاب شرح اتفاقاتی است که در مسیر زندگی بر ایشان گذشته است، البته نویسنده با ذوق خاصی اتفاقات را بر بستری از طنز روایت می کند، تا انگیزه و کشش به خواندن را در مخاطب برانگیزاند.

ناشری که یارانه فرهنگی می دهد/«امین آباد شعبه دیگری ندارد» رونمایی می شود

در بخشی از این کتاب چنین می خوانیم:

«روز موعود فرا رسید، خانم مادرم از صبح در تهیه و تدارک پذیرایی آبرومندانه بود و من همچنان روی شعله ی کم بخار می کردم و دم می کشیدم. گرگ و میش غروب زنگ در را زدند. از طبقه ی بالا مهمانان را دیدم که گلی به اندازه ی کل هیکل من به همراه داشتند. مهمانان وارد خانه شدند و از دیدرس من خارج، بعد از چند دقیقه خانم مادرم از پایین پله ها صدایم زدند»

آرپناهی با اشاره به اینکه کتاب فروش آنلاین خواهد داشت، ادامه داد : علاقه مندان می توانند برای سفارش و خرید آن به سایت  www.aeenema.ir  مراجعه نمایند.  همچنین رمان «امین آباد شعبه دیگری ندارد» در فروشگاه های شهر کتاب نیز به فروش می رسد.


یکی از موارد جالب توجه، ابتکار این نشر برای اختصاص یارانه فرهنگی است، آرپناهی با تاکید بر این مسئله گفت: برای تشویق مخاطبان به خرید کتاب و رفاه ایشان هزینه پست خرید سه کتاب و یا بیشتر رایگان می باشد. برای خرید هایی با تعداد 3 و بالاتر، هزینه پست رایگان خواهد بود.

مراسم رونمایی از این کتاب روز جمعه 13 مرداد ماه با حضور نویسنده و چهره های شاخص فرهنگی و هنری از ساعت 18 الی 20 در شهر کتاب پاسداران برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«مریلا زارعی»بهتـرین بازیگر زن ایـرانی اسـت
آیداپناهنده سازنده فیلم «اسرافیل»در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد:

«مریلا زارعی»بهتـرین بازیگر زن ایـرانی اسـت

۱۲:۰۱  -  ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
محسن چاوشی دل میلیون ها طرفدارش را خوشحال می کند؟کنسرت آقای خاص به کجا می رسد؟
گپ و گفت داغ خواننده «امیر بی گزند» با دوستدارانش

محسن چاوشی دل میلیون ها طرفدارش را خوشحال می کند؟کنسرت آقای خاص به کجا می رسد؟

۱۸:۱۰  -  ۰۸ اسفند ۱۳۹۶