يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  Sunday, 20 August 2017

دیباچه

کد خبر: ۴۵۱۳۰
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۴ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه مطرح شد:
تهیه کننده برنامه «کودک شو»: در این برنامه مخاطب اصلی ما بزرگسال است اما دنیای کودکانه داریم.

رضا نصیری تهیه کننده برنامه «کودک شو» در  گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: «کودک شو» یک برنامه ترکیبی مسابقه ای است که شناخت متقابلی از خانواده و فرزندان را نسبت به یکدیگر به نمایش در می آورد، در این حوزه برنامه های متعددی ساخته شده اما با وجود پیشرفت روز به روز تکنولوژی خیلی از مردم یکسری اتفاقات را فراموش می کنند. کودکی کردن را فرموش می کنند.


وی در خصوص انتخاب پژمان بازغی برای اجرای این برنامه نیز گفت: ما برنامه ای داریم که یک بستر خانوادگی را نشان میدهیم و به دنبال کسی برای اجرا بودیم که دارای این خصوصیات باشد و همسر و فرزند داشته باشد. پژمان بازغی یکی از بهترین گزینه ها بود و اجرای قابل قبولی از  خود به نمایش گذاشت و خیلی از بزرگان این عرصه نیز رضایت خود را از اجرای بازغی به ما اعلام کردند.

ابن تهیه کننده گفت :در این برنامه مخاطب اصلی ما بزرگسال است اما دنیای کودکانه داریم، یکی از مشکلات این برنامه کارکردن با کودکان دو تا پنج سال بود و اتفاقاتی که حین ضبط کار برایمان پیش می آمد ، مثلا گاهی اوقات این کودکان خوابشان می گرفت ،گاهی یک کار را انجام نمیدادند و اتفاقاتی از این دست همیشه در برنامه وجود دارد.

آقای بازیگر برای اجرا این برنامه کم نگذاشته است


نصیری ادامه داد: طرح اصلی از سمت شبکه نسیم به ما داده شد و به نوعی ما در 5 قسمت اول برنامه توانستیم مخاطب اصلی خودمان را پیدا کنیم با طراحی آیتم های جدید روز به روز مخاطب های بیشتری جذب برنامه شدند و این شبکه با رویکردی که داشته ، توانسته جزو پر مخاطب ترین شبکه ها محسوب شود.

آقای بازیگر برای اجرا این برنامه کم نگذاشته است

وی تصریح کرد: فاز اول برنامه 90 قسمت است اما با توجه به استقبالی که  از برنامه شده این 90 قسمت تمدید خواهد شد، ما نیز برای قسمت های جدید آیتم های جدید و حتی دکور جدید طراحی کرده ایم تا مردم به لحاظ تصویری تصویر قابل قبولی را نگاه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
آیا در سینمای کمدی از عرش به فرش رسیده ایم؟
مقایسه یک ژانر در دو دهه

آیا در سینمای کمدی از عرش به فرش رسیده ایم؟

۱۶:۴۲  -  ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
وقتی حمید سمندریان بزرگان تئاتر را «به سوی دمشق» هدایت می کند!
به مناسبت پخش یکی از آثار فاخرِ پدر تئاتر نوین ایران از شبکه 4 سیما

وقتی حمید سمندریان بزرگان تئاتر را «به سوی دمشق» هدایت می کند!

۱۶:۵۵  -  ۲۵ مرداد ۱۳۹۶