جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷  |  Friday, 15 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۰۳۹۰
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۱ - ۰۹ آذر ۱۳۹۵
نویسنده ای نام‌آشنا درکنار کارگردانی کاربلد به‌همراه تیم بازیگری که تلفیقی از هنرمندان باتجربه و جوان است نوید مجموعه‌ای دیدنی را می داد اما آیا این اتفاق افتاده است؟
به گزارش رادیو و تلویزیون دیباچه، مجموعه ی تلویزیونی «ماه و پلنگ» ساخته ی «احمد امینی» این شب ها مهمان آنتن شبانه ی شبکه سوم سیما است که با گذشت چند قسمت از پخش این مجموعه طبق بررسی شرایط به نظر می رسد که تماشای  این سریال دربین مخاطبان آن طور که باید فراگیر نشده است و بخش قابل توجهی از بینندگان به آن علاقمند نیستند.

قصه و بازی هایی که گنگ است

ماه و پلنگی که درنیامده است
دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که 60 سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد تا اینکه ... جملات فوق خلاصه ی داستان این سریال بود که برای معرفی آن ارائه شده است، تمی که تا حدودی برای بیننده شناخته شده است اما با توجه به نام کارگردان و نویسنده و هم چنین برخی از بازیگران به نظر میرسید که خبری از تکرار نباشد و به قول بازیگران این مجموعه مگر می شود که قصه ی «سعید مطلبی» خوب از کار درنیاید؟ نویسنده ای که قبلا مجموعه ای مثل«ستایش» را نوشته است.

نویسنده ای نام آشنا در کنار کارگردانی کاربلد به همراه تیم بازیگری که تلفیقی از هنرمندان با تجربه و جوان است نوید مجموعه ای دیدنی را میداد اما آیا این اتفاق افتاده است؟
اولین موضوعی که دراین مجموعه به چشم می آید بازی سرد و به شخصیت تبدیل نشده ی اکثر بازیگران این مجموعه است که در حد تیپ باقی می مانند و بیننده با آنها همراه نمی شود، خط داستانی که طبق گفته ی عوامل سازنده ی آن پس از چند قسمت از کلیشه دور میشد همچنان با گذشت تعداد قابل توجهی از قسمت های این مجموعه هم چنان خسته کننده و تکراری به نظر می رسود. باید دید در روزهای آینده در داستان و بازی های این سریال معجزه ای رخ می دهد تا «ماه و پلنگ» در حد و اندازه ی نام قصه اساطیری معروفش شود یا خیر.
لازم به ذکر است «ماه و پلنگ» با بازی بازیگرانی چون،«داریوش ارجمند، علی شادمان، پوراندخت مهیمن، شاهرخ استخری، بیتا سحرخیز، ویدا جوان و ... هر شب از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد
برنامه مدیا با اجرای لاله صبوری

چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد

۲۲:۰۰  -  ۱۳ بهمن ۱۳۹۷