جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷  |  Friday, 15 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۰۲۰۸
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۵ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
سخنگوی شورای صنفی نمایش خبر داد:
4 فیلم سینمایی «نفس»، «ناسور»، «یتیم خانه ایران» و «سیانور» با توجه به تعطیلی سینماها در ایام اربعین حسینی تا پایان امشب به اکران خود ادامه میدهند.

به گزارش سینمایی دیباچه، طبق اعلام قبلی شورای صنفی نمایش در جلسه اخیر هفته گذشته مبنی بر تعطیلی سینماها از 29 آبان ماه به مناسبت اربعین حسینی غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با دیباچه از اکران 4 فیلم تا پایان امروز خبر داد و گفت: بعد از اعلام شورای صنفی نمایش در زمینه تعطیلی سینماها به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، شرکت های پخش فیلم هایی مانند «سیانور» ساخته بهروز شعیبی و «یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی از وزارت ارشاد درخواست مجوز اکران تا پایان روز شنبه ۲۹ آبان ماه را داشتند که با موافقت وزارت ارشاد مواجه شد.

اکران 4 فیلم تا پایان امشب/ «نفس»، «ناسور»، «یتیم خانه ایران» و «سیانور» فیلم‌های دارای مجوز

وی ادامه داد: همچنین فیلم های «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار و «ناسور» به کارگردانی کیانوش دالوند نیز برای ادامه اکران مجوز لازم از وزارت ارشاد را دریافت کردند.

فرجی خاطرنشان کرد: اکران چهار فیلم «سیانور»، «یتیم خانه ایران»، «نفس» و «ناسور» تا پایان امشب ۲۹ آبان ماه در سینماهای کشور مجاز است و نمایش این آثار ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد
برنامه مدیا با اجرای لاله صبوری

چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد

۲۲:۰۰  -  ۱۳ بهمن ۱۳۹۷