جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷  |  Friday, 15 February 2019

دیباچه

کد خبر: ۴۰۱۸۹
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۰ - ۲۹ آبان ۱۳۹۵
آمار فروش فیلم‌های در حال اکران
فیلم سینمایی «نفس» در مدت 9 روز به فروش 365 میلیون تومانی دست یافت.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، در پی اکران تازه ترین فیلم ها در سینماهای کشور به صورت هفتگی آمار فروش فیلم ها از سوی دفاتر پخش اعلام میشود.
طبق اعلام دفتر پخش سیمای مهر فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی پنجشنبه (27 آبان) به فروش 71 میلیون تومان رسید و شهرستان تقریبا 50 میلیون در شب گذشته فروش داشت. فروش کل فیلم در تهران یک میلیارد و 276 میلیون تومان و در شهرستان 610 میلیونی بوده است. فروش کل فیلم نیز یک میلیارد و 886 میلیون تومان است. 

«نفس» آبیار در آستانه نیم میلیاردی شدن/ «سیانور» به دو میلیارد فروش نزدیک شد

همچنین علی سرتیبپی مدیر عامل فیلمیران فروش فیلم سینمایی «متولد 65» را 605 میلیون تومان و فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» را یک میلیارد و 30 میلیون تومان اعلام کرد.

وی همچنین فروش فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» که دو هفته از اکران آن میگذرد را 320 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: فیلم سینمایی «فروشنده» اکران خود را مجموعا با فروش 15 میلیارد و 340 میلیون تومانی به پایان رساند.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» ساخته پدرام علیزاده نیز تا شب پنجشنبه 27 آبان ماه به فروش 2 میلیارد و 314 میلیون تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار که پخش آن را موسسه نور تابان بر عهده دارد در طول مدت 9 روز در تهران به فروش 365 میلیون دست یافته است و این در حالی است که این فیلم در تهران و شهرستان تنها 17 سالن سینما در اختیار دارد.

عبدالله علیخانی تهیه کننده فیلم «آس و پاس» به کارگردانی آرش معیریان از مجموع فروش این فیلم ابراز بی اطلاعی کرد و فروش این فیلم را در روز پنجشنبه 27 آبان ماه 65 میلیون تومان اعلام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد
برنامه مدیا با اجرای لاله صبوری

چالش مهراوه شریفی نیا در فیلمی که در کنار امین حیایی بازی کرد

۲۲:۰۰  -  ۱۳ بهمن ۱۳۹۷